چطور یک ویدئو را به عنوان لایو والپیپر گوشی‌ اندرویدی‌مان تنظیم کنیم؟

می‌خواهید یک لایو والپیپر کاملا شخصی سازی شده برای خودتان داشته باشید؟ دوست دارید ویدئو‌های داخل گالری‌تان را به عنوان پس زمینه گوشی اندرویدی‌تان ست و تنظیم کنید؟ توی این پست با اپلیکیشن اندرویدی آشنا می‌شوید که این امکان را به شما می‌دهد تا هر ویدئویی را که خواستید به عنوان پس زمینه گوشی‌تان تنظیم کنید.

نحوه تنظیم ویدئو به عنوان لایو والپیپر روی گوشی اندرویدی

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های این حوزه، اپلیکیشن Video to Wallpaper هست که می‌توانید از داخل گوگل پلی استور گوشی‌تان به صورت مستقیم دانلود و نصب کنید. در صورت تمایل می‌توانید از اینجا مستقیم به صفحه این اپلیکیشن در گوگل پلی استور هدایت شوید.

بعد از نصب، وارد این اپلیکیشن که بشوید با یک محیط ساده و خالی مواجه می‌شوید. از پایین سمت راست روی آیکون + بزنید تا پنجره مربوط به ساخت یک والپیپر جدید برایتان ظاهر شود.

در بخش Name یک نام برای این والپیپر انتخاب کنید و در بخش Path با زدن روی گزینه Choose وارد فایل منیجر گوشی‌تان شوید و ویدئو مد نظرتان را انتخاب کنید.

بعد از ساخت والپیپر برای تنظیم این ویدئو به عنوان پس زمینه گوشی‌تان، روی گزینه Apply بزنید و در بخش بعد از میان تمامی لایو والپیپر‌های گوشی‌تان Video to Wallpaper را انتخاب کنید.

در نهایت روی دکمه Set Wallpaper بزنید تا پس زمینه برایتان تنظیم شود.

امیدوارم از این آموزش نهایت استفاده را برده باشید. در صورت تمایل می‌توانید پست چطور تاچ گوشی‌مان را هنگام فیلم دیدن به صورت موقت غیرفعال کنیم؟ را هم مطالعه کنید.

آواتار محمد عرفان وصال طلب

سال‌ها با روحیه کنجکاوانه‌ای که داشتم مجبور بودم برای پیدا کردن راه‌حل مشکلات نرم‌افزاری‌ام، از سرچ لاتین استفاده کنم. زبان پارسی این امکان را دارد که بتواند این خلاء رو پوشش بدهد، حداقل من اینطور فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم که محتوای پارسی با کیفیتی را تولید کنم. من محمد عرفان وصال طلب راوری متولد ۸۱ در شهرستان راور از استان کرمان و دانشجوی رشته نرم افزار دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید شمسی پور تهران هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *