چطور تاچ گوشی‌مان را هنگام فیلم دیدن به صورت موقت غیرفعال کنیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که نیاز داشته باشید برای دقایقی تاچ گوشی‌تان را غیرفعال کنید! توی این پست قصد دارم اپلیکیشنی را بهتون معرفی کنم که بتوانید این قابلیت خاص را به گوشی‌تان اضافه کنید.

فرض کنید می‌خواهید داخل یوتیوب یا هر سرویس اشتراک گذاری ویدئویی، ویدئویی را تماشا کنید اما به دلایلی دست‌تان روی صفحه ویدئو می‌خورد و آیکون‌های کنترلی مثل دکمه Pause ولوم و … ظاهر و مزاحم فیلم دیدن شما می‌شود. یا حتی می‌خواهید تصویری از گالری گوشی‌تان را به کسی نشان دهید اما دوست ندارید این فرد توی گالری شما چرخ بزند. و کلی مثال دیگر که به شما بستگی دارد چطور و کجا از این قابلیت استفاده کنید.

توی این پست قصد دارم اپلیکیشن Touch Protector را معرفی کنم که با تکان دادن گوشی می‌توانید این قابلیت را فعال و غیرفعال کرد.

آموزش کار با اپلیکیشن Touch Protector برای غیرفعال کردن تاچ گوشی

برای دانلود این اپلیکیشن کافی است وارد گوگل پلی گوشی‌تان بشوید و با سرچ کردن اسم این اپ نسبت به نصب این اپ اقدام کنید. همچنین می‌توانید از اینجا مستفیم وارد صفحه این اپلیکیشن بشوید.

بعد از نصب این اپ وارد این اپلیکیشن بشوید از تب Shake تیک گزینه Shake Locking را بزنید تا این قابلیت فعال بشه. برای غیر فعال کردن این قابلیت هم تیک گزینه Shake Unlocking را حتما بزنید تا بعد از غیرفعال شدن تاچ گوشی با تکان دادن مجدد گوشی تاچ گوشی‌تان فعال بشه. باز تاکید می‌کنم که حتما تیک گزینه دوم را بزنید در غیر این صورت به مشکل بر می‌خورید! با استفاده از گزینه Shake Sensitivity هم می‌توانید حساسیت این جسچر را کم و زیاد کرد.

امیدوارم از این پست نهایت استفاده را برده باشید. در صورت تمایل می‌توانید پست چطور تسک منیجر جدید (دارک مود) ویندوز ۱۱ را فعال کنیم؟ را هم مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
آواتار محمد عرفان وصال طلب

سال‌ها با روحیه کنجکاوانه‌ای که داشتم مجبور بودم برای پیدا کردن راه‌حل مشکلات نرم‌افزاری‌ام، از سرچ لاتین استفاده کنم. زبان پارسی این امکان را دارد که بتواند این خلاء رو پوشش بدهد، حداقل من اینطور فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم که محتوای پارسی با کیفیتی را تولید کنم. من محمد عرفان وصال طلب راوری متولد ۸۱ در شهرستان راور از استان کرمان و دانشجوی رشته نرم افزار دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید شمسی پور تهران هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *