چطور وبسایت‌های مشابه به هم را پیدا کنیم؟

گاهی ممکن است وبسایتی به دلایلی از دسترس خارج شود و فرآیند سرویس‌دهی به شما مختل شود. برای پیدا کردن جایگزین نیاز به یک موتور جست‌و‌جو دارید که بتواند وبسایت‌های مشابه سایت مد نظر شما را پیدا کند. در این پست قصد دارم وبسایتی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن بتوانید سایت‌های مشابه با سایت مد نظر شما را با دقت بسیار بالایی پیدا کنید. علاوه بر پیدا کردن وبسایت‌های مشابه شما می‌توانید به دیتا‌هایی مانند بازدید ماهانه، تشخیص دسته‌بندی و رنک سایت در دسته‌بندی و موضوعات ترند و رایج آن سایت دسترسی داشته باشید.

نحوه پیدا کردن وبسایت‌های مشابه به هم

با استفاده از وبسایت SimilarSites می‌توانید خیلی ساده با یک سرچ ساده به لیست کاملی از سرویس و وبسایت‌های مشابه به هم دسترسی پیدا کنید.

دیتا‌های دیگری هم با استفاده از این سایت می‌توان استخراج کرد مانند بازدید ماهانه، تشخیص دسته‌بندی و رنک سایت در دسته‌بندی و موضوعات ترند و رایج

در صورتی که می‌خواهید استفاده بهتر و ساده‌تری از این ابزار قدرتمند داشته باشید، افزونه کروم این ابزار را می‌توانید از اینجا دانلود و نصب کنید تا خیلی راحت‌تر بتوانید از قابلیت‌های این ابزار استفاده کنید.

امیدوارم این آموزش برایتان مفید واقع شود. در صورت تمایل می‌توانید پست چطور قابلیت کشیدن و رها کردن در تسکبار ویندوز ۱۱ را فعال کنیم؟ را هم مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
آواتار محمد عرفان وصال طلب

سال‌ها با روحیه کنجکاوانه‌ای که داشتم مجبور بودم برای پیدا کردن راه‌حل مشکلات نرم‌افزاری‌ام، از سرچ لاتین استفاده کنم. زبان پارسی این امکان را دارد که بتواند این خلاء رو پوشش بدهد، حداقل من اینطور فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم که محتوای پارسی با کیفیتی را تولید کنم. من محمد عرفان وصال طلب راوری متولد ۸۱ در شهرستان راور از استان کرمان و دانشجوی رشته نرم افزار دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید شمسی پور تهران هستم!

3 نظر

  1. آواتار شایان اطمینان مقدمشایان اطمینان مقدم پاسخ

    بسیار عالی
    محتوای مفید و عالی دمتون گرم اقای وصال طلب ان شاالله همینجوری روز به روز پیشرفت کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *