آموزش دانلود از کافه بازار بدون نصب و با کروم

ممکن است به هر دلیلی تمایلی نداشته باشید که اپلیکیشن کافه بازار را روی دستگاه اندرویدی‌تان نصب کنید. در این پست با نحوه دانلود از کافه بازار بدون نصب در اندروید و کامپیوتر با مرورگر کروم، آشنا خواهید شد. داستان از این قرار است که شاید برای‌تان اتفاق افتاده باشد که هنگام کار با کامپیوتر خود نیاز داشته باشید از وبسایت کافه بازار یک اپلیکیشن یا بازی خاصی را دانلود کنید اما، متوجه خواهید شد که پس از کلیک بر روی گزینه دانلود باید حتما اپلیکیشن کافه بازار را دانلود و نصب کرده باشید و با استفاده از این برنامه، بازی یا نرم افزار مدنظرتان را دانلود کنید.

فرض کنید با کامپیوتر شخصی در حال جست‌و‌جو یک برنامه اندرویدی هستید تا این اپ را بر روی شبیه‌ساز اندرویدی خود نصب و تست کنید. اگر برنامه مدنظر داخل پلتفرمی چون کافه بازار باشد شما نیاز دارید که این برنامه را ابتدا نصب و در ادامه اقدام به نصب اپلیکیشن مدنظر خود کنید.

فرآیند نصب برنامه کافه بازار و نصب برنامه و بازی مدنظر توسط آن در مواقعی که زمان کمی داریم گزینه مناسبی نمی‌باشد. همچنین اگر شبیه‌ساز اندروید بر روی ویندوز خود نصب نداشته باشید نیاز است با استفاده از گوشی اندرویدی اقدام به دانلود، نصب و در نهایت استخراج فایل APK برنامه نصب شده، کنید.

همچنین یکی از موضوعاتی که اکثر افراد تمایل دارند که بدون نصب اپلیکیشن کافه بازار، اپلیکیشن مدنظر خود را به طور مستقیم دانلود و نصب کنند، بحث همیشگی امنیت اپلیکیشن‌های داخلی و ایرانی است. اینکه این موضوع چقدر واقعیت دارد از عهده من خارج است اما در نظر نگرفتن و اهمیت ندادن به چنین موضوع مهمی نیز، چندان جالب نیست.

توی این پست با استفاده از یک پلاگین یا به اصطلاح افزونه که برای مرورگرهای کروم عرضه شده است، قرار است فایل APK برنامه مدنظرمان را به طور مستقیم از وبسایت کافه بازار دانلود کرد. دانلود از کافه بازار بدون نصب این امکان را به شما می‌دهد تا این افزونه را حتی بر روی برخی از مرورگرهای اندرویدی با پشتیبانی از پلاگین، نصب کنید و با گوشی اندرویدی نیز به این مهم دستیابید. در ادامه با برخی از مرورگرهای اندرویدی که از قابلیت نصب افزونه بر روی خود بهره می‌برند، آشنا خواهید شد.

نحوه دانلود از کافه بازار بدون نصب با کروم در کامپیوتر و اندروید

افزونه‌ای که قرار است با آن امر دانلود از کافه بازار بدون نصب را عملی کنیم، Cafebazaar APK Downloader نام دارد. شما با کلیک بر روی نام این افزونه وارد صفحه مربوطه این افزونه در وبسایت Chrome Web Store خواهید شد و با گزینه Add to Chrome و در نهایت Add extension می‌توانید به راحتی نسبت به نصب این افزونه بر روی مرورگر کروم خود اقدام کنید.

نکته: دقت داشته باشید که این آموزش صرفا مخصوص مرورگر کروم نمی‌باشد و شما می‌توانید با مرورگر مایکروسافت اج نیز این افزونه را دانلود و نصب کرد. همچنین با در اندروید با مرورگرهایی که قابلیت نصب افزونه‌های کروم را داشته باشد، می‌توانید دانلود از کافه بازار با مرورگر را عملی کنید.

پس از دانلود و نصب افزونه Cafebazaar APK Donwloader جهت دانلود از کافه بازار بدون نصب با کروم، کافیست وارد وبسایت کافه بازار شده و در نهایت با جست‌و‌جو وارد صفحه مربوط به برنامه مدنظر شوید. خواهید دید به جای نمایش گزینه دانلود که پس از آن وارد صفحه مربوط به دانلود خود اپلیکیشن کافه بازار می‌شدید، گزینه جدیدی ظاهر خواهد شد که حجم فایل APK را نیز در کنار کلمه دانلود نوشته است.

برای دریافت فایل APK یا به اصطلاح دانلود از کافه بازار بدون نصب با کامپیوتر در مرحله آخر فقط نیاز است روی گزینه ذکر شده شده کلیک کنید تا به لینک دانلود فایل APK دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود از کافه بازار بدون نصب در گوشی اندرویدی کافیست مرورگر Yandex یا KiwiBrowser را از اینجا در وبسایت گوگل پلی استور، دانلود و نصب کرده باشید. با استفاده از این دو مرورگر می‌توانید شما هر افزونه‌ای که در وبسایت Chrome Web Store موجود است، را دانلود و نصب کنید.

امیدوارم از این آموزش هم نهایت استفاده را برده باشید و توانسته باشید دانلود از کافه بازار بدون نصب با کامپیوتر و کروم را عملی اجرا کرده باشید. در صورت تمایل می‌توانید پست جایگزین Handbrake برای اندروید – فشرده سازی ویدئو را نیز مطالعه کنید.

آواتار محمد عرفان وصال طلب

سال‌ها با روحیه کنجکاوانه‌ای که داشتم مجبور بودم برای پیدا کردن راه‌حل مشکلات نرم‌افزاری‌ام، از سرچ لاتین استفاده کنم. زبان پارسی این امکان را دارد که بتواند این خلاء رو پوشش بدهد، حداقل من اینطور فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم که محتوای پارسی با کیفیتی را تولید کنم. من محمد عرفان وصال طلب راوری متولد ۸۱ در شهرستان راور از استان کرمان و دانشجوی رشته نرم افزار دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید شمسی پور تهران هستم!

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *